Gül Kaynak Dinç Zayıflamak İçin 10 Altın Kural

Zayıflamak için yalnızca diyet gerçekleştirmek ara sıra tatmin edici olmayabiliyor. Diyetinizi yaparken belirlenmiş kuralları hergün gerçekleştirirseniz kilo verme sürecinize büyük ölçüde katkı maddesi sağlayacaktır. Uygulaması kuvvet olmayan bu kuralların sonuçları fazla etkilidir.

Her sabah uyanınca ilk iş olarak 2 büyük kadeh ( minimum 400cc’lik) oda sıcaklığında su içilmesi gerekli.Gün içinde en düşük 3 litre su içilmesi gerekmektedir. Suya isteğinize kadar taze bıkkın limon suyu veya elma sirkesi ekleyebilirsiniz.Yemeklerle birlikte şüphesiz su içilmeyecek. Yemeklerden yarım saat önce bırakılmalı ve 1 saat sonra her tarafta içmeye başlanmalı.Her gün 3 poşet karbonat, 1 dere kaşığı Himalaya Tuzunu suya eritip içilecek Her bir poşet ( 5 gram) bir su bardağa. Bir çay kaşığı tuz da tekrar başka bardağa konulacak. Zamanları size kalmış yeter fakat her gün içelim.Zayıflama kuralını yaparak siyah çay, kahve, kola, içki, gazlı içecekler, hazırlanmış kutu meyve sularından içilmeyecek. Bunlar fazla önemli!En büyük öğünümüzü sabahtan 11:00 ile öğleden daha sonra 16:00 arası yenecek.Güneş batınca çorba dışarıya bir şey yenmeyecek. Sebze çorbası ve mercimek çorbası olabilir.Zayıflama kürümüz süresince süt, peynir, yoğurt, yumurta ve tavuk tüketilmeyecek.Ekmek 11:00 – 16:00 dışında saatler aralarında ekmek yemeyeceksiniz. Bu saatler aralarında kesinlikle kızartılmış ve beyaz ekmek dışındakiler tüketilmeli.Her gün dışında en az 30 dk. Yürüyüş yapılacak. Park, koru, deniz kenarı tercih sebebidir.

 

Etiket Diyete Başlarken diyet hakkında bilgiler Diyet hataları Diyet Kuralları Gül Kaynak Gül Kaynak Diyet Tavsiyeleri HIZLI KILO VERME kilo tahsis etmek için yapılması gerekenler

Kaynak: Kadın Sağlığı, Kadın Sağlık Portalı

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s