Lekesiz bir deri için Sinoz Leke Kremi

Teknoloji ilerledikçe insan sağlığı üzerin dede başarılı sonuçları gelişmekte. Öncelikle güneşin ultra biyole ışınları olmak üzere çoğu niçin den nedeniyle cildimizde lekeler oluşmakta.

Diğer kir çeşitlerine misal saptamak gerekirse gebelik ve hızlı kilo alış verişlerinde vücudumuzda kir oluşumuna sebep olur.

Bu lekeler keza ciltte fena bir görünüm yaratırken kişiyi olduğundan daha pozitif ihtiyar göstermesine sebep olur.

Lakin artık bu lekelerden kurtulmanın basit bir yöntemi var sinoz leke kremi ile ahenkli kullanımla gizli bir şekilde cildinizdeki lekelerden kurtula bilir ve daha genç bir cilde kavuşabilirsiniz.
 
Sinoz kir kremi nin oluşumu hakkında kısaca bilgi vermek icabında incelemeler sonucunda su teresinin deri lekeleri konusunda olumlu sonuçlarının olduğu bulunmuş ve ardından çeşitli klinik araştırmaları sonucunda günümüzde krem halini almıştır.

Dilekçe aşamasında klinik araştırmalarınca hiçbir tabi etkisi bulunmayan sinoz leke kremi kullanıcıya güven veren ve olumlu sonuçlarla keza ruhuna ayrıca cebine hitap eden bir marka haline gelmiştir.

Sinoz kir kremi nin bir öteki özelliği ise tatbik sırasında bulunan ciltteki lekeleri değil ederken ciltte kir oluşumuna müsait alanların da temizler ve kir oluşmasını önler.
 
Çiller, sivilce lekeleri, doğum sonrası oluşan lekeler, doğum yoklama haplarının ve hormon ilaçlarının tetiklediği lekeler, ellerde beliren ihtiyarlık lekeleri ve buna benzer lekeleri çabucak ve kolaylıkla değil eden Sinoz leke kremi, içeriğinde A, B, C, E, F, H vitaminlerini barındırır ve bu vitaminler cildi besleyerek yağ ve nem dengesini korur.

SİNOZ LEKE KREMİ KULLNIM KOŞULLARI

•             Eğer cildinizde renk ve ton farklılıkları varsa Sinoz leke kremiyle bu farklılıkları gidermekte oldukça başarılı sonuçlar sunacaktır size.

•             Sinoz kir kremini, cildinizdeki lekeler değil olduktan sonradan da kullanmaya devam edebilirsiniz. Krem, cildinizi besler ve yenileyip tazeler.

•             Sinoz leke kremi etkisini en düşük 1 hafta içinde göstermeye başlar.

•             Sinoz leke kremi kullanmaya başladıktan itibaren deri lekeleri silikleşmeye başlar ve deri aydınlanır. Kremin içeriğindeki maddeler doğal olduğu için, alerjen değildir. Alerjik reaksiyon sebebiyet vermez.

•             Sinoz kir kremi, yalnızca yüzdeki lekeler için yok; boyun, dekolte, omuz, el, kol, etap gibi vücudun öteki bölümlerindeki lekeler için de rahatlıkla kullanılabilir.

•             Sinoz kir kremi kullananlar sivilce izlerinden, hatta mimik çizgilerinden kurtulduklarını, soyulma ile başlayan deri yenilenme sürecinde fazla kısa zaman içinde rahatsız oldukları lekelerden kurtulduklarını belirtiyorlar.

•            Sinoz Leke Kremi Fiyatı:  Sinoz kir kreminin 2016 fiyatı 99 TL civarındadır. Bu alınacak yer ve mekana tarafından değiştirme gösterebilir
 
 

Kaynak: Sağlıklı Yaşam, Dekorasyon Önerileri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s