10 Mart günlük burç yorumları! Günün enerjisi…

10 Mart jurnal burç yorumlarını Astrolog Güliz Kına elmaelma.com okuyucuları için yorumluyor… Bakalım günün enerjileri bize neler getiriyor?

10 Mart günlük burç yorumları! Günün enerjisi... foto 1

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ:

Duygularınızı tereddütsüz ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Uzun zamandır bir şeyler anlatmak istediğiniz fakat bir türlü söyleyemediğiniz birileri var ise onlara nelere kızdığınızı, sizi nasıl üzdüklerini güzel bir yolla söyleyebilirsiniz. Hissi olarak kendinizi zinde hissedeceğiniz bir gün.

112
10 Mart günlük burç yorumları! Günün enerjisi... foto 2

BOĞA & YÜKSELEN BOĞA:

Liderlik özelliklerinizi uygulamak, cesaretle girişilecek işler için iyi bir gün. Yeniden aileniz ile ilgili bir takım konularda gündemde olacak. Mars bugün burcunuza geçiyor ve aktif bir dönem başlıyor sizin için, hızlı gelişmeler yaşıyor olacaksınız.

212
10 Mart günlük burç yorumları! Günün enerjisi... foto 3

İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER

Hem meslek keza de ilişkiler konularında kendinize güveninizin yüksek olduğu ve kendinizi iyi açıklama edebileceğiniz bir gün. Iletişim, sözleşmeler, seyahatler gündemde. Kendinizi ön plana hariç tutmak isteyeceksiniz.

312
10 Mart günlük burç yorumları! Günün enerjisi... foto 4

YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇ

Finansal konular yeniden gündeminizde ve aklınızda olacak. Sizi bu alanda güçlendirecek haberler alabilirsiniz ya da girişimler yapabilirsiniz. Mars bugün Boğa burcuna geçecek ve sizin sosyal çevrenizi önümüzdeki süreçte hareketlendirecek. Sosyal çevrenizden birçok konuda takviye görebilirsiniz.

412

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ:

Duygularınızı çekinmeden ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Uzun zamandır bir şeyler bildirmek istediğiniz fakat bir türlü söyleyemediğiniz birileri var ise onlara nelere kızdığınızı, sizi nasıl üzdüklerini hoş bir yolla söyleyebilirsiniz. Şehvetli olarak kendinizi dinç hissedeceğiniz bir gün.

BOĞA & YÜKSELEN BOĞA:

Önderlik özelliklerinizi uygulamak, mertçe girişilecek işler için iyi bir gün. Yine aileniz ile ilgili bir takım konularda gündemde olacak. Mars bugün burcunuza geçiyor ve etkin bir dönem başlıyor sizin için, hızlı gelişmeler yaşıyor olacaksınız.

İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER

Ayrıca meslek ayrıca de ilişkiler konularında kendinize güveninizin yüksek olduğu ve kendinizi iyi ifade edebileceğiniz bir gün. Iletişim, sözleşmeler, seyahatler gündemde. Kendinizi ön plana dahil etmemek isteyeceksiniz.

YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇ

Parasal konular yine gündeminizde ve aklınızda olacak. Sizi bu alanda güçlendirecek haberler alabilirsiniz veya girişimler yapabilirsiniz. Mars bugün Boğa burcuna geçecek ve sizin sosyal çevrenizi önümüzdeki süreçte hareketlendirecek. Sosyal çevrenizden çoğu konuda yardım görebilirsiniz.

Kaynak: Kadın Sağlığı, Kadın Sağlık Portalı

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s