2017 saç trendinde yanlamasına derin ayrımlar!

2017 kış sezonunun favorisi yandan derin ayrılmış saç stillerini inceledik. İşte podyumlarda gördüğümüz yana derin ayrılmış saç modelleri…

2017 saç trendinde yandan derin ayrımlar!

Biz kadınlar, saçlarımızla oynamayı seviyor ama, saçlarımızı nasıl ayırdığımız konusunda epeyce bağnaz davranıyoruz. Saçımızın rengini 15 günde bir değiştirsek bile, saçımızı nereden ayırdığımızı uzun yıllar değiştirmiyoruz. Saç çizgimizdeki hafif değişiklik bile aynaya bakıp, tuhaflığı düzeltmeye çalışmamıza niçin oluyor.

2017 yılı saç trendlerine kadar gelecek sezon son derece bariz bir şekilde yanlamasına ayrılan saç stili kadınların favorisi olacak. Sofistike bir tarz yaratan yana derin ayrılan saç stiline hiç yabancı değiliz.

2000’li yılların başında yandan ayrılan saçlar altın çağını yaşamaya başladı. Vakit içerisinde yana ayrılan saçlarda ufak değişiklikler keşfettik. 80’li yılların abartılı saçlarına olan ilginin getirdiği etkiyle bundan böyle saçlarımızı daha içten ayırıyoruz.

Ayrıca minimalist ayrıca de romantik saçlar yaratan bu ayırma stili defilelerde de oldukça sık karşımıza çıkıyor. Stella McCartney defilesinde gördüğümüz haliyle yanlamasına bölünmüş salaş modelleri bu yaz epeyce sık göreceğiz. Christian Dior defilesinde ise saçlar arkada küçük bir topuz yapılmış. Bu Nedenle saçtaki derin ayrım daha pozitif ortaya çıkarken dudaklar ve gözlere de aksan yapılıyor.

Mugler’ın yana ayrılan saçlarında ise odak noktası yüz güzelliğinin ortaya çıkması. Yana ayrılan saçlar çağdaş kadının kendine olan güvenini ve kararlılığını yansıtıyor. Jason Wu ve Marissa Webb defilelerinde ise saçları yana derin bir şekilde ayırırken kesinliğin ne kadar manâlı olduğunu da açık açık görüyoruz. Calvin Klein ise saçlarını yanlamasına ayıran kadınlar arasındaki benzerlikleri vurguluyor.

16
2017 saç trendinde yandan derin ayrımlar!

26
2017 saç trendinde yandan derin ayrımlar!

36
2017 saç trendinde yandan derin ayrımlar!

46

Biz kadınlar, saçlarımızla oynamayı seviyor ancak, saçlarımızı nasıl ayırdığımız konusunda oldukça bağnaz davranıyoruz. Saçımızın rengini 15 günde bir değiştirsek bile, saçımızı nereden ayırdığımızı uzun yıllar değiştirmiyoruz. Saç çizgimizdeki hafif değiştirme bile aynaya bakıp, tuhaflığı düzeltmeye çalışmamıza neden oluyor.

2017 yılı saç trendlerine göre gelecek sezon son derece bariz bir şekilde yanlamasına ayrılan saç stili kadınların favorisi olacak. Sofistike bir stil yaratan yana derin ayrılan saç stiline hiç yabancı değiliz.

2000’li yılların başında yandan ayrılan saçlar altın çağını yaşamaya başladı. Zaman içerisinde yandan ayrılan saçlarda küçük şansın dönmesi keşfettik. 80’li yılların abartılı saçlarına olan ilginin getirdiği etkiyle artık saçlarımızı daha derinden ayırıyoruz.

Keza minimalist ayrıca de romantik saçlar yaratan bu ayırma stili defilelerde de epeyce sık karşımıza çıkıyor. Stella McCartney defilesinde gördüğümüz haliyle yandan ayrılmış salaş modelleri bu yaz epeyce sık göreceğiz. Christian Dior defilesinde ise saçlar arkada küçük bir topuz yapılmış. Bu Nedenle saçtaki derin fark daha artı ortaya çıkarken dudaklar ve gözlere de şive yapılıyor.

Mugler’ın yanlamasına ayrılan saçlarında ise odak noktası yüz güzelliğinin ortaya çıkması. Yanlamasına ayrılan saçlar çağdaş kadının kendine olan güvenini ve kararlılığını yansıtıyor. Jason Wu ve Marissa Webb defilelerinde ise saçları yanlamasına derin bir şekilde ayırırken kesinliğin ne kadar manâlı olduğunu da açıkça görüyoruz. Calvin Klein ise saçlarını yandan ayıran kadınlar arasındaki benzerlikleri vurguluyor.

Kaynak: Sağlıklı Yaşam, Dekorasyon Önerileri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s