Güçsüz gözükmek mi?

Şişman ve geniş karoser hatları namı sahipsiziniz ve burumdan rahatsı mısınız?  İste tamda bu yazımızda sizlere kendinizi daha iyi hissedip daha kuvvetsiz görünüme kavuşabileceğiniz 10 tarz önereceğiz. Bu tarz önerilerimizi uygulayarak daha fit ve kuvvetsiz bir görünüme kavuşmanız muhtemel.
 

BRONZ GÖVDE

Bronzlaşma size kendinizi daha iyi hissetmenize niçin olurken vücudunuzunda daha çelimsiz göründüğünü biliyor muydunuz?  Kullanacağınız bronzlaşma yöntemi ayrıca vücudunuzdaki lekelerinde yok olmasına neden olacak. En manâlı yanıysa ten esmerliğinin karsı görüntü çerçevesinde sizi daha zayıf gösterecek. Meşhur cilt uzmanlarında açıklamalarında çoğu kez dikkat çeken bir yöntemdir.
 


KOYU RENK GİYİM
Koyu tonlar defalarca için detayları kendi içinde gizler ve giydiğiniz acık kotları bir kanarı bırakıp koyu kot renklerine daha çok yük vermeniz. Sizi olduğundan daha da çelimsiz gösterecektir.
 

İKİ RENK EMRINDEKI PANELLER
Emrindeki paneller gözden düşmüş artı kiloları gizlemek için az kalsın bir mucize misali işe yaramaktadır. Ünlülerinde bilhassa fazla ışıklı gecelerde seçim ettiği yöntemlerden biridir ve sizlerinden epey işinize yarayacağından emin olabilirsiniz. Özelikle gece düzenlenen ışığın bol olduğu yerlerde tam bir kurtarıcınız olacaktır.
 

YÜKSEK BELIRLENMIŞ GİYİNMEK
 
Yüksek belirlenmiş giyinmek ince görünmenin bir öteki yollarından biridir ve bu sizler için epeyce pratik olacaktır. Misal saptamak gerekirse giydiğiniz şort pantolon etek ne olursa olsun yüksek muhakkak olması ayak boyunu uzun göstereceğinden yaratacağı göz yanılması sizleri daha zayıf gösterecektir.
 
 

TÜMÜY LE SİYAH KOMBİNLER
Moda dünyasında sıkça kullanılan üstüne konuşulan zayıf görünmenin en büyük hilelerinden biri natürel ancak de siyah giyinmektir ve hatta emininki sizlerde daha önce bunu duymuşsunuzdur.
 

DÜŞEY ÇİZGİLER
Dikey çizgilerde oldukça zayıf görünmekte yarar sağlayan bir etkendir. Özellikle dikey çizgilere sahip pantolon ve dar kessim etekler. Ayak boyunuzun daha uzun görünmesi namına göz yanılması yaratacağından nedeniyle her yerde olduğundan daha da cılız bir görünüm sağlayacaktır sizler için.
 

BELİ VURGULAYACAK KOMBİNLER
Geniş elbiseler yada tunikler giyerek ve üstüne bel ince liginizi keskin ayla getirecek kemerler takmanız sizleri kuvvetsiz gösterecektir vücudunuza bir kum saati şekli kazandıracak ve  kadın hatlarını daha fazla ön panda tutarak güzel bir görünüme de kavuşmuş olacaksınız
 

SİVRİ BURUN AYAKKABI TERCİHİ
Bir öteki zayıflama yöntemlerinde sık sık etap boyunun uzunluğu göz yanılma tekniklerinin zayıf görüş yollarından olduğunu bahsettik.  Topuklu ve sivri burun ayakkabılarında aynı etkisi mevcuttur. Topuklu ayakkabının boyunuzu daha uzun göstermesi aynı zamanda artı kiloların gizlenmesiyle benzer anlamı taşımakta.
 

V YAKALI ÜST GİYİM
Son zamanların moda akımlarında sıklıkla rastladığımız v yaka üstteki giyim parçaları, aslında daha uzun bir bedene kavuşturması nedeniyle sıklıkla kullanılmakta. Cılız gözükmek için kare ve yuvarlak yaka üst giyimlerinizi rafa kaldırma zamanı geldi.
 

UZUN KOLYELER
Uzun ve püsküllü takılar üstteki karoser boyunuzun daha da uzun gösterebilir bu nedenle giydiğiniz gömlek kazak tunik gibi üst giyim parçalarınızda aksesuar olarak uzun kolyeleri tercih etmeniz sizler için daha kuvvetsiz bir bedene dışarı giden bir öteki yoldur.
 
 

Kaynak: Kadın Sağlığı, Kadın Sağlık Portalı

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s