2016 Gelin İç Çamaşır Modelleri

 Bu sene gelin olacak adaylar epeyce şanslı. Her türlü modelde fazla seçeneklerin bulunduğu düğün hazırlıklarında gelinler için kayda değer olan bir husus da şüphesiz iç çamaşır modelleri. 2016 gelin iç çamaşır modelleri aralarında beyazlar tekrar asaletini korurken bu modellerde birbirinden nitelikli modeller dikkat çekiyor.

 2016 gelin iç çamaşır modellerinde jartiyerler fazlaca görünürken, birbirinden seksi iç çamaşırları sizlerin beğenisine sunuluyor. Bu güne özel dantel ve incilerle süslenmiş iç çamaşırları en fazla tercih edilen modeller arasında yerini alıyor. Jartiyer çoraplarında da beyaz dantellerin kullanılması keza şık ayrıca de fazla seksi görünmenizi sağlayacak.

 Sizler de yaklaşan düğün hazırlıkları için iç çamaşırı modelleri arasında şüpheli kaldıysanız seçiminizi beyaz dantelli tasarımlar arasından yapabilirsiniz. Saten biçiminde aydınlık kumaşlardansa dantel ile kaplanmış iç çamaşırları daha nitelikli ve seksi görünmenizi sağlayacaktır. Bütün modelleri bakmak ve arasından kendinize yerinde olanları seçmek için sitemiz yoluyla 2016 gelin iç çamaşır modelleri dahilinde da bütün seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kadın Sağlığı, Kadın Sağlık Portalı

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s